Speciální pobytové balíčky pro dospělé i rodiny s dětmi

LIBEREC

WELLNESS HOTEL BABYLON

WELLNESS HOTEL BABYLON je součástí jedinečného zábavního, relaxačního a eventového komplexu - CENTRA BABYLON. Vzhledem ke své kapacitě a rozmanitosti hotel nabízí kvalitní ubytování pro široký okruh zákazníků všech věkových kategorií.

Hotel má výbornou polohu - ubytování je přímo v centru Liberce! A je také snadno dostupný z Prahy - pouze 45 minut jízdy autem. Leží poblíž polského i německého příhraničí, nedaleko lyžařských a turistických cílů – Ještědu, Jizerských hor a Krkonoš.

 

Hotel, oceněný známkou Baby friendly, disponuje více než 1 000 lůžky a 407 pokoji ve dvou kategoriích – Superior a Standard a nabízí i bezbariérové a antialergenní pokoje. Ubytovaní hosté mohou s dětmi navštívit animační klub, ve kterém probíhají různé výtvarné aktivity. Rodiny s dětmi jistě ocení, že každé dítě do 13 let věku v doprovodu dospělé platící osoby má pobyt ZDARMA. 

 

Rozmazlování jako v antických lázních

V blízkosti pokojů na vás čeká Wellness centrum na ploše větší než 1 000 m2. Jako v opravdových antických lázních si zde odpočinete v saunách, bylinkové či solné inhalaci, vířivém bazénu a v aroma parní lázni. Svěřte se do rukou zkušených terapeutů a vyzkoušejte některou z relaxačních, zážitkových či wellness terapií.

Ostrov nekonečné zábavy pro celou rodinu

Vodní radovánky za každého počasí

V Aquaparku vyzdobeném originálně ve steampunkovém stylu na Vás čekají čtyři tobogány, skluzavka i divoká řeka. Naleznete tu vodotrysky, gejzíry, vířivky, romantickou jeskyni. Malé raubíře pobaví mělký bazének nebo interaktivní vodní hrad. Působivou podívanou nabízí 3D Laser show spojující hru barev, fascinující animace a dýmové efekty. Prostor k odpočinku skýtá Saunový svět v poklidné části vodního parku.

Dětský svět zábavy ve stylu staročeské pouti

Kromě vodní zábavy určitě navštivte Lunapark. Na ploše 3 000 m2 se rozprostírá dětský svět, kde na vás čeká vláček s kachničkami, řetízkový kolotoč, nafukovací hrad, trampolína, autodrom, simulátor divokého býka „Torro“, horolezecká stěna a mnoho dalšího.

Mimozemské světy a virtuální realita

Rodičům a odvážným dětem doporučujeme zábavu, která se skrývá za dveřmi 4D KINA a v simulátoru Virtuální reality. Rodinný souboj můžete uspořádat v Laser game aréně nebo na Bowlingu v prostoru stylového baru z amerických padesátých let. Dvě dráhy jsou opatřeny dětskými výsuvnými mantinely, díky kterým si zahrají i mladší děti.

 Tipy na výlety v okolí

Pokud dokážete opustit wellness a odlákat děti od atrakcí, nezapomeňte na prohlídku místních krás. Navštivte historické centrum města, zoologickou zahradu a botanickou zahradu nebo se vydejte na pěší túru do Jizerských hor. Zažijte Liberec jinak s pobytovými balíčky pro každou příležitost od CENTRA BABYLON.Sdílejte výhodu

Staňte se členem

Portál plný výhod, využíjte naše speciální neveřejné nabídky, registrujte se a čerpejte výhody jako nikde jinde.