Repasované notebooky a telefony s 10 % slevou

R-PASS, s.r.o.

Nákup repasovaného notebooku má několik výhod

U nás je možné zakoupit exkluzivní výpočetní techniku, která byla používána výhradně firmami v celé EU. Technika byla používána převážně v kancelářích, vždy o ní bylo pečováno a zakoupeno kvalitní originální příslušenství. Kompletní prodejní servis máme zajištěný: balíček základních uživatelských programů zdarma, českou lokalizaci klávesnice a operačního systému, licenci na operační systém, obchodní podmínky, vlastní servisní středisko – expresní záruční i pozáruční opravy, online reklamační servisní systém, PPL svoz a rozvoz, technickou podporu na emailu i telefonu a mnoho dalšího.

Prodáváme repasovaných a předváděcích notebooků nebo počítačů se zárukou 24 měsíců. Smyslem repasovaného zboží, je koupě nejvyšší IT třídy zařízení použitého 3-5 let, které dostatečně stačí pro další použití, jak pro firmy nebo organizace, tak i pro osobní sektor. Pro repasování využíváme vlastní servisní středisko. Prodáváme tedy kompletně aktualizované, otestované a nainstalované zboží.

Repasované tiskárny vč. laserových válců. Technika z kanceláří, vždy doplněno originálním příslušenstvím. Každá tiskárna má provedený test kvality a kapacity válců. Jedná se tedy o barevné, laserové tiskárny s kopírkou a skenerem včetně tonerů, za cenu použitých tonerů.

Líbí se Vám spíše modely dotykové, herní nebo poslední výstřelky na trhu elektroniky?

I takové produkty s 30% slevou u nás objevíte. Jedná se o notebooky, které byly vystaveny na veletrhu, v showroomu výrobce nebo pochází z nadlimitní výroby. Téměř všechny předváděcí notebooky jsou ve stavu nového zařízení (téměř bez opotřebení a škrábanců). Tyto notebooky se pyšní téměř vůbec nepoužitou baterií, či úplně novou.

Máte rádi techniku značky Apple telefon iPhone nebo tablet iPad?
Oboje tyto produkty lze zakoupit na našem e-shopu. Všechny telefony jsou kompletně lokalizované v českém jazyce, může se však jednat o produkt ze zahraniční distribuce. Ve většině případů se jedná o telefony po firemní klientele. Zárukou takových telefonů je, že po celou dobu byly používány v ochranných obalech a ochranných sklech. V poměru cena výkon vychází lépe koupit starší model, ale prémiové řady výrobce Apple. Pokud tedy zakoupíte telefonu ve stavu A, můžete se těšit na krásný telefon. S telefonem ve stavu B a C, zase ušetříte. Všechny modely se zárukou minimálně 12 měsíců.


Buďte Eco-Friendly, mějte repasovaný notebook!

Věděli jste, že každý člověk vyhodí 6,1kg elektroniky v průměru za rok. Celé lidstvo tedy vyhodí 44,7 milionů tun elektroniky za rok. Pouze pětina je dále recyklovaná, zbytek putuje na skládky. Pokud i Vás zajímá naše planeta a prostředí, ve kterém žijeme. Zaujme Vás určitě možnost nákupu repasovaného notebooku a tím i šetření naší přírody.

 Sdílejte výhodu

Staňte se členem

Portál plný výhod, využíjte naše speciální neveřejné nabídky, registrujte se a čerpejte výhody jako nikde jinde.