České respirátory FFP2


V souvislosti s koronavirovou epidemií jsme aktuálně vyjednali a zařadili do našeho portfolia kvalitní certifikované české respirátory nejvyšší kvality na jedno použití. Respirátory mají všitý plíšek na pohodlné přizpůsobení horní části masky na nos. Jedná se o profesionální respirátory vhodné do zdravotnictví, státní správy, do firem a provozoven, ale i pro jednotlivce na osobní užití.

Filtrační třída FFP2 poskytuje středně vysoký stupeň ochrany. Chrání proti středně toxickým částicím, proti zdraví škodlivým mutagenním látkám, fibrogenním látkám, azbestu, proti zdraví škodlivému prachu, kouři a aerosolům do stupně koncentrace 10xNPK/PEL, s filtrační účinností rovnou nebo vyšší 95 %. Nošením respirátoru FFP2 snížíte pravděpodobnost, že se nakazíte a zároveň omezíte šíření nákazy mezi své okolí. Produkt splňuje přísné normy na výrobu a každý kus je zabalen v hygienickém obalu.

Respirátor na rozdíl od roušky chrání nejen okolí, ale i jeho uživatele. Tento produkt jakožto certifikovaný FFP2 respirátor odpovídá doporučením Světové zdravotnické organizace (WHO) v rámci plánu na zastavení šíření koronaviru.

Nabídka respirátorů

Nabízíme respirátory certifikovaných českých firem Royax, General Public a PROMEDOR s minimálním odběrem 30ks.

Respirátory jsou baleny po 5 nebo 10 ks.

Zboží  bude expedováno do 3-5 pracovních dnů, dle skladových zásob těchto firem.

Možnosti objednávek přes Odboryplus:

30 - 100 ks respirátorů - 19,- Kč/kus

105 - 200 ks respirátorů - 18,50 Kč/kus

( doprava PPL či DPD 90,- Kč)

205 ks a více - 18,- Kč/kus + DOPRAVA ZDARMA

 

Průměrná cena na českých e-shopech je 27,- Kč/kus.

 

 

 

 

 

 

 

 Sdílejte výhodu

Staňte se členem

Portál plný výhod, využíjte naše speciální neveřejné nabídky, registrujte se a čerpejte výhody jako nikde jinde.